Każdy właściciel nieruchomości musi liczyć się z obowiązkami, jakie na nim spoczywają. Na bieżąco uzupełniana dokumentacja czy dbałość o stan prawny i faktyczny obiektu to tylko jedne z wielu czynności, którymi powinien się zająć. Nie zawsze jednak mamy na to czas i możliwości lub nie posiadamy odpowiedniego wykształcenia oraz wiedzy w tym zakresie. W takich sytuacjach najlepiej zwrócić się do profesjonalistów z grupy Falo Nieruchomości, dla których zarządzanie nieruchomościami we Wrześni to jedna ze specjalności. Sprawdzamy prawidłowości funkcjonowania infrastruktury, instalacji czy zabezpieczeń, a także kontrolujemy funkcjonowanie urządzeń. Pomagają nam w tym specjaliści nadzoru budowlanego.

Kompleksowe usługi zarządzania nieruchomościami


Właściciele obiektów (mieszkań czy budynków usługowych) doskonale wiedzą, jak trudne jest zarządzanie nieruchomościami. Września i okoliczne miejscowości mogą liczyć na pomoc w tym zakresie, ponieważ szczegółowa wiedza prawnicza ułatwia nadzorowanie nieruchomości. Kompleksowe usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami we Wrześni to nasza specjalność. Opracowujemy również projekty gospodarcze na przewidziany okres. Wieloletni plan działania znacznie ułatwia nam podejmowanie decyzji w przyszłości. Ściśle współpracujemy z Klientem. Wspólnie ustalamy priorytety, spełniamy oczekiwania i wymagania właściciela obiektu. Dzięki temu udaje nam się zrealizować określone zamierzenia.

Dokumentacja w rękach profesjonalistów


W ramach naszej działalności przeprowadzamy przeglądy techniczno-sanitarne i prowadzimy biura nieruchomości – także zajmujemy się korespondencją. Przejmujemy również kontrolę nad dostawą energii elektrycznej i cieplnej, wody, a także pilnujemy odprowadzania ścieków i wywożenia śmieci. Świadczymy kompleksowe usługi, które sprawiają, że zarządzanie nieruchomościami we Wrześni nie stanowi już problemu i nie jest męczące dla samego właściciela. Korzystając z usług oferowanych przez Falo Nieruchomości, mają Państwo gwarancję rzetelnie wypełnionej dokumentacji, a także aspekty związane z usługami sanitarnymi również nie będą spędzać snu z powiek właścicielom nieruchomości.