Każdy właściciel nieruchomości musi liczyć się z obowiązkami, jakie na nim spoczywają. Na bieżąco uzupełniana dokumentacja czy dbałość o stan prawny i faktyczny obiektu to tylko jedne z wielu czynności, którymi powinien się zająć. Nie zawsze jednak mamy na to czas i możliwości lub nie posiadamy odpowiedniego wykształcenia oraz wiedzy w tym zakresie. W takich sytuacjach najlepiej zwrócić się do profesjonalistów z grupy Falo Nieruchomości, dla których zarządzanie nieruchomościami we Wrześni to jedna ze specjalności. Sprawdzamy prawidłowości funkcjonowania infrastruktury, instalacji czy zabezpieczeń, a także kontrolujemy funkcjonowanie urządzeń. Pomagają nam w tym specjaliści nadzoru budowlanego.

Kompleksowe usługi zarządzania nieruchomościami

Właściciele obiektów (mieszkań czy budynków usługowych) doskonale wiedzą, jak trudne jest zarządzanie nieruchomościami. Września i okoliczne miejscowości mogą liczyć na pomoc w tym zakresie, ponieważ szczegółowa wiedza prawnicza ułatwia nadzorowanie nieruchomości. Kompleksowe usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami we Wrześni to nasza specjalność. Opracowujemy również projekty gospodarcze na przewidziany okres. Wieloletni plan działania znacznie ułatwia nam podejmowanie decyzji w przyszłości. Ściśle współpracujemy z Klientem. Wspólnie ustalamy priorytety, spełniamy oczekiwania i wymagania właściciela obiektu. Dzięki temu udaje nam się zrealizować określone zamierzenia.

Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami (Września) powierzamy w ręce naszych specjalistów, czyli profesjonalnej kadrze pracowniczej z bogatym doświadczeniem i szeroko pojętą wiedzą. Stale poszerzana kompetencji i umiejętności sprawiają, że nasi specjaliści doskonale zadbają o nieruchomości (Września) takie jak mieszkania, magazyny, produkcje, biura i prywatne lokale przeznaczone pod wynajem. Współpraca z Falo Nieruchomości to scedowanie obowiązków opieki nad nieruchomościami na specjalistów, co ogranicza konieczność zajmowania się nią przez właściciela do minimum.

Nieruchomości Września — zostaw je w rękach specjalistów

Szeroki zakres usług Falo Nieruchomości pozwala nam dopasować je indywidualnie do potrzeb klienta. Nasze biuro nieruchomości we Wrześni zajmie się przejęciem nieruchomości, bieżącą obsługą oraz długofalowym planowaniem. Współpraca z naszą firmą obejmuje także obsługę techniczną, prawną i księgową. W swoje ręce weźmiemy takie sprawy jak inwentaryzacja wszelkich dokumentów oraz uzupełnienie ich o brakujące pozycje, zbadanie stanu prawnego i faktycznego nieruchomości oraz sprawdzenie prawidłowości funkcjonowania takich aspektów jak instalacja, infrastruktura, kontrola prawidłowości funkcjonowania urządzeń lub zabezpieczeń.

Obsługa nieruchomości we Wrześni obejmuje także takie bieżące sprawy, jak bieżące organizowanie konserwacji i napraw budynku, zlecanie kontroli technicznych, zapewnienie wspólnej dostawy energii elektrycznej, cieplnej oraz wody, a także zapewnienie ubezpieczenia, opłacenia podatków i innych opłat. Nasi Klienci mogą także liczyć na profesjonalną pomoc prawną — nasze biuro nieruchomości (Września) współpracuje z renomowanymi kancelariami prawnymi specjalizującymi się w temacie zarządzania nieruchomościami. Umożliwia to naszym Klientom uzyskanie szybkiej i profesjonalnej pomocy w celu rozwiązania wszelkich sporów prawnych. Zakres obsługi prawnej zaczyna się od specjalistycznej porady prawnej, a kończy na reprezentowaniu właściciela lub wspólnoty przed sądem i organem egzekucyjnym.

Dokumentacja w rękach profesjonalistów

W ramach naszej działalności przeprowadzamy przeglądy techniczno-sanitarne i prowadzimy biura nieruchomości – także zajmujemy się korespondencją. Przejmujemy również kontrolę nad dostawą energii elektrycznej i cieplnej, wody, a także pilnujemy odprowadzania ścieków i wywożenia śmieci. Świadczymy kompleksowe usługi, które sprawiają, że zarządzanie nieruchomościami we Wrześni nie stanowi już problemu i nie jest męczące dla samego właściciela. Korzystając z usług oferowanych przez Falo Nieruchomości, mają Państwo gwarancję rzetelnie wypełnionej dokumentacji, a także aspekty związane z usługami sanitarnymi również nie będą spędzać snu z powiek właścicielom nieruchomości.

 

Zobacz również:

Zarządzanie nieruchomościami Gniezno

Zarządzanie nieruchomościami Poznań